STRONY WWW

Tworzenie Stron WWW

Staram się aby każda witryna była całkowicie optymalna od strony użytkownika. Właściwa i intuicyjna nawigacja,  sprawne działanie wszystkich elementów strony oraz przejrzysta grafika pomogą klientom odwiedzającym twoją stronę w dotarciu do potrzebnych im informacji. Budując stronę w zgodzie ze standardami RWD gwarantuje, że Twoja witryna będzie automatycznie dostosowywała się do wyświetlania na komputerach, smartfonach czy tabletach. Unikniesz konieczności budowy wielu wersji strony, oszczędzisz czas potrzebny na wdrażanie serwisu i zarządzanie treścią. Twoja strona skutecznie zareklamuje Ciebie jako godnego zaufania, wydajnego przedsiębiorcę i zwiększy Twoje zyski.

Systemy CMS

CMS to narzędzie służące do samodzielnej edycji zawartości serwisu www. Łatwym w użyciu w edycji jak Word. Taki system, to jak garnitur szyty na miarę – dopasowany dokładnie do potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta.
Przy wykorzystaniu  użytecznego systemu zarządzania treścią możesz wybrać takie funkcjonalności strony, które rzeczywiście są Ci potrzebne. Dopasowując CMS indywidualnie, do Twoich  celów i potrzeb, dam Ci do dyspozycji narzędzie, przy pomocy którego będziesz w stanie sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną, aktualizować niezbędne informacje, dodawać nowe zdjęcia i ważne wydarzenia .

Sklepy Online

Jak wyeksponować produkty, aby dobrze się sprzedawały? Sklepy internetowe, które wdrażam pozwolą Ci z impetem wejść na rynek e-handlu, zadowolić klientów i przede wszystkim  zarabiać. Wszystko to z systemem pozwalającym szybko i sprawnie uaktualniać ofertę sprzedażową. Sklepy charakteryzuje przejrzysta struktura, pozwalająca każdemu w łatwy sposób znaleźć interesujący go produkt. Klient może dokonywać transakcji przy pomocy gotówki, karty płatniczej, lub przelewu bankowego. Wszystko z olbrzymią dozą bezpieczeństwa i pewności.

Hosting i Domena od A do Z

Chcesz założyć stronę internetową ale nie wiesz jak ?  Chętnie ci pomogę od hostingu aż po wybór odpowiedniej domeny którą będzie łatwiej pozycjonować
oraz zainstaluje certyfikatu ssl.

Obsługa Istniejących Stron 

Jesteś właścicielem strony internetowej, ale nie możesz poświęcić jej prowadzeniu tak wiele czasu, jakbyś chciał?  W takim razie z pewnością zainteresuje cię moja oferta, dotycząca obsługi istniejących Serwisów.

Oferuje dokonywanie regularnych lub okazjonalnych zmian na Twojej stronie, zgodnie z Twoimi dyspozycjami. Mogą one obejmować: wprowadzanie aktualnych treści na stronę, dodawanie zdjęć do galerii, tworzenie nowych podstron w serwisie, uaktualnianie danych adresowych, dodawanie nowych produktów do sklepu internetowego, itp. Zajmę się zmienianiem wyglądu graficznego strony, struktury menu czy opracowywaniem nowego sposobu prezentowania informacji w serwisie. Oferuję również wsparcie od strony technicznej: aktualizację skryptów oraz optymalizację kodu stron. Sprawia to, że serwisy są w pełni dostosowane zarówno do wymagań użytkowników jak i obowiązujących standardów.